Utrzymanie czystości

Każdy sprzątany przez naszą firmę obiekt ma na stałe przyporządkowanego opiekuna. Oddelegowany specjalista jest odpowiedzialny za bezpośredni kontakt z klientem oraz personelem, który zajmuje się utrzymania czystości na terenie sprzątanego obiektu. Mamy nadzieję, że taki system pomoże ułatwić poszczególne działania oraz znacznie ułatwi rozwiązywanie ewentualnych pytań.


Sprzątanie powierzchni biurowych

Utrzymanie czystości na terenie powierzchni biurowych to jeden z fundamentalnych działań w naszej firmie. Wszystkie usługi dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, co umożliwia sprzątanie biur w godzinach i dniach optymalnych dla firmy. Częstotliwość usług sprzątania powierzchni biurowych jest uzależniona od indywidualnych preferencji, najczęściej codziennie lub raz w tygodniu. Zależy nam na satysfakcji klienta, dlatego proponujemy korzystne rozwiązania i jakość pracy na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się

Sprzątanie powierzchni handlowych

W zależności od specyfiki pracy powierzchnia handlowa wymaga sprzątania w różnych częstotliwościach. Jako specjaliści możemy zapewnić, że wykonywana przez nasz zespół praca pozwoli na pozbycie się wszystkich zabrudzeń. Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem pomieszczeń handlowych przy użyciu najlepszej jakości środków czystości. Zakres obowiązków jest ustalany indywidualnie. Nasi pracownicy wykazują się skrupulatnością i dokładnością. Jesteśmy przekonani, że sprostamy wymagających oczekiwaniom naszych klientów.

Skontaktuj się

Sprzątanie powierzchni magazynowych

Powierzchnie magazynowe to obiekty wymagające pod względem utrzymania ich w czystości. Codzienna praca, duża ilość pracowników oraz praca wykonywana w cyklu zmianowym powodują komplikacje. Nasz zespół jest przygotowany do sytuacji ekstremalnych i wymagających. Dobieramy współpracowników, zwracając uwagę na: uczciwość, zaangażowanie, punktualność i skrupulatność. Dzięki temu mamy 100% pewność, że zlecenie związane z utrzymaniem czystości w określonym obiekcie będzie wykonane na najwyższym poziomie, a klient w pełni usatysfakcjonowany.

Skontaktuj się

Sprzatanie obiektów sportowo – rekreacyjnych

Sprzątając powierzchnię sportowo-rekreacyjne naszym priorytetem jest zachowanie komfortu użytkowników obiektu. Wykonujemy zlecenia, wykorzystując specjalistyczne środki chemiczne, co umożliwia usunięcie trudnych zanieczyszczeń. Nasz wykwalifikowany personel dba o trybuny, przynależące do obiektu sportowo-rekreacyjnego toalety i przebieralnie oraz inne pomieszczenia. Zapewniamy wysoki poziom higieny, by użytkowanie powierzchni było bezpieczne i komfortowe. Nasze usługi dotyczą sprzątania okazjonalnego, jak i stałych działań w obrębie obiektu.

Skontaktuj się

Sprzatanie zakładów produkcyjnych

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy wykwalifikowanych i godnych zaufania pracowników, którzy gwarantują precyzję i zaangażowanie w powierzone obowiązki. Zajmujemy się sprzątaniem zakładów produkcyjnych, gdzie prowadzimy działania w zakresie usuwania nieczystości związanych z codzienną eksploatacją. Dzięki zachowaniu ostrożności i doborze właściwych środków chemicznych mamy pewność, że wyczyszczone powierzchnie będą gotowe do dalszych działań produkcyjnych. Grafik sprzątania dopasowujemy do indywidualnych potrzeb.

Skontaktuj się