Firma sprzątająca czy sprzątaczka na etat?

mycie okien
Mycie okien bez smug? Istnieje rozwiązanie!
25 lipca 2018
sala gimnastyczna
Sprzątanie obiektów sportowych, na co zwrócić uwagę?
5 września 2018

Prowadzisz własne biuro i potrzebujesz pomocy z zakresu sprzątania? Chciałbyś skorzystać z usług zewnętrznych, ale nie wiesz czym się kierować przy takim wyborze? Biuro jest wizytówką każdej firmy. Powinno się więc o nie dbać ze względów nie tylko higienicznych, ale również wizerunkowych. Czyste i zadbane biuro, w którym panuje ład i porządek, wpływa na efektywność pracy. Poznaj różnice między wynajęciem wykwalifikowanej firmy sprzątającej, a zatrudnieniem osoby na etat.

Zalety firmy sprzątającej

Profesjonalna firma sprzątająca oferuje szeroki zakres usług, a także gwarantuje ich wykonanie na najwyższym poziomie. Dysponuje wysokiej jakości sprzętem technicznym oraz korzysta ze sprawdzonych, niezbędnych środków czystości, które spełniają normy branżowe. Personel sprzątający posiada wieloletnie doświadczenie, dlatego wie jak osiągnąć oczekiwany efekt, a na dodatek zrobi to szybko i sprawnie. Ponadto specjalistyczne firmy sprzątające są w stanie dopasować się do klienta, oferują pełną elastyczność godzinową, dzięki czemu czas sprzątania nie koliduje z czasem pracy biura.

Porównanie

Jeśli wybór padnie na skorzystanie z usług fachowej firmy, zaoszczędzisz swój czas i będziesz mógł skupić się na prowadzeniu własnej działalności. Zatrudnienie osoby do sprzątania na etat nie jest w pełni komfortowym rozwiązaniem, ponieważ konieczna będzie inwestycja chociaż w podstawowy sprzęt oraz bieżące uzupełnianie detergentów. Trzeba będzie pomyśleć również o wygospodarowaniu miejsca do przechowywania tych środków i urządzeń. Ponadto nowo zatrudniona osoba odpowiedzialna za porządek w firmie będzie generować dodatkowe koszty związane z jej wynagrodzeniem i opłacaniem comiesięcznych składek.

Zatem, co wybrać?

Wynajęcie profesjonalnej firmy sprzątającej czy zatrudnienie sprzątaczki na etat? Jakość i bezpieczeństwo czy odrobinę niższa cena? Firma zajmująca się sprzątaniem posiada właściwe certyfikaty oraz ubezpieczenie na przeprowadzane działania. Sprzątaczka nie jest w stanie w takim tempie zadbać o najmniejsze szczegóły, co przekłada się na jakość wykonywanej pracy i jej efekt końcowy. Podpisanie umowy z przedsiębiorstwem sprzątającym daje Ci gwarancję wygody oraz oszczędności czasu.

Przekonany? Firma sprzątająca to coś, czego Twoja firma potrzebuje? A może po prostu nie masz czasu na wysprzątanie własnego domu? FCS Sprzątanie to firma, która wykona dla Ciebie profesjonalne i kompleksowe czyszczenie – od okien, po wykładzinę, aż do płytek; powierzchnie handlowe, biurowe, magazynowe, fabryki – wszystko, czego zapragniesz, my wyczyścimy na błysk! Odwiedź naszą stronę i poznaj szczegóły naszej oferty: Sprzątanie firm