Doczyszczanie płytek, powierzchni szklanych, pranie dywanów

Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi w zakresie doczyszczania płytek, pranie dywanów, wykładzin oraz kostki brukowej. Dzięki połączeniu naszych umiejętności, doświadczenia oraz dostępnych nam środków jesteśmy w stanie wyczyścić problematyczne powierzchnie narażone na wymagającą eksploatację.

Urządzenia Karcher to jedne z chętniej wybieranych przez nas możliwości. Dają wysoką skuteczność, a czyszczona wykładzina czy dywan zyskuje walorów estetycznych. Karcher SE 4001 należy do grupy sprzętu ekstrakcyjnych, co oznacza, że pranie polega na natryskiwaniu, wypłukiwaniu i wciąganiu rozpuszczonego brudu.


Czyszczenie, pranie wykładzin

Pranie wykładzin odbywa się przy użyciu agregatu czyszczącego firmy Karcher. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych metod czyszczenia i prania wykładzin jesteśmy w stanie usunąć nawet trudne zabrudzenia. Czyścimy metodą „na mokro”, dlatego wykładzina po wyczyszczeniu pozostaje wilgotna przez około godzinę.

Środki Karcher, które stosujemy, są bardzo skuteczne i pozostawiają przyjemny zapach w pomieszczeniu. Wykorzystywane przez nasz zespół metody pozwalają usunąć zabrudzenia, które wynikają z użytkowania oraz wszystkie problematyczne plamy.

Pranie wykładzin czy dywanów oferujemy zarówno osobom prywatnym, jak i firmom na terenie Poznania lub okolic. Jesteśmy przekonani, że nasze rozwiązania sprawdzą się w Państwa mieszkaniu i firmie.

Dowiedz się więcej

Doczyszczanie płytek (gresowych i pcv), czyszczenie posadzek betonowych, żywicznych, lastryko, terazzo, czyszczenie fug

Zaniedbana podłoga jest nieatrakcyjna i sprawia, że wnętrze wygląda źle. Nawet sukcesywne usuwanie zabrudzeń tradycyjnym mopem nie daje skuteczności, z czasem połowa nie prezentuje się najlepiej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wykonujemy profesjonalne czyszczenie płytek gresowych, PCV oraz czyszczenie posadzek wykonanych z innych materiałów. Dzięki nowoczesnym technikom i właściwie dobranym środkom chemicznym jesteśmy w stanie usunąć zabrudzenia nawet w trudno dostępnych miejscach takich jak fugi.

Dowiedz się więcej

Czyszczenie powierzchni szklanych wodą zdemineralizowaną na wysokości

Szklane powierzchnie wymagają specjalnych środków czyszczących i właściwie dobranych metod pielęgnacji. Wykorzystujemy wodę demineralizowaną, która wyróżnia się wyjątkowymi właściwościami. Bieżąca woda sieciowa jest zanieczyszczona, natomiast zmineralizowana jest pozbawiona wszelkich składników mineralnych, soli i zanieczyszczonych cząsteczek. Właśnie dlatego bez żadnych przeszkód wchłania się w zanieczyszczenia i usuwa je z mytych powierzchni. Dodatkowo dzięki niskiej elsktrostatyczności spływająca po szkle woda nie pozostawia smug oraz brudnych i nieestetycznych plam.

Dowiedz się więcej

Czyszczenie kolektorów słonecznych wodą demineralizowaną

Wykorzystując wodę demineralizowaną, mamy pewność, że czyszczona powierzchnia będzie umyta dokładnie i pozbawiona wszelkich zabrudzeń. Zajmujemy się czyszczeniem kolektorów słonecznych, które wyniku codziennej eksploatacji i działania warunków atmosferycznych niejednokrotnie są zabrudzone w taki sposób, że przestają spełniać swoją nadrzędną funkcję. Dzięki nowoczesnym narzędziom oraz doborze właściwej temperatury wody jesteśmy w stanie usunąć zabrudzenia z czyszczonej powierzchni bez użycia detergentów. To metoda bezpieczna i z wysoką skutecznością.

Dowiedz się więcej

Mycie elewacji i klinkieru

Technika przywracania czystości w miejscach trudno dostępnych to nasza specjalność. Zajmujemy się myciem elewacji i klinkieru. W wyniku naturalnych zabrudzeń mury zaczynają pokrywać się nalotem, który sprawia, że nie ma śladu po dawnym kolorze. Pokrycie farbom również wymaga uprzedniego czyszczenia elewacji. Dzięki wykorzystywanym narzędziom i środkom pielęgnacyjnym jesteśmy w stanie przywrócić murom dawny kolor, co pozwoli uniknąć odświeżenia. Zaleca się wykonywanie czyszczenia częściej, ponieważ zbyt duże zabrudzenia mogą przeniknąć w głąb elewacji.

Dowiedz się więcej

Impregnacja i czyszczenie kostki brukowej

Kostka brukowa to jeden z chętniej wykorzystywanych materiałów w przestrzeni publicznej, komercyjnej i publicznej. Im większe możliwości daje kostka brukowa, tym chętniej jest wykorzystywana w niestandardowych kompozycjach kolorystycznych. W wyniku codziennej eksploatacji powierzchnia ulega zabrudzeniom. Nasz zespół kompleksowo zajmuje się impregnacją oraz czyszczeniem kostki brukowej. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i dostępnym narzędziom jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.

Dowiedz się więcej