O Firmie

Floor Clean Service

Czyszczenie biur to nasza specjalność. Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom, dlatego stworzyliśmy bogatą ofertę usług, dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Oferujemy kompleksowe usługi porządkowe na terenie zabudowań prywatnych i komercyjnych. Jako zespół podejmujemy się porządkowania: mieszkań, domów o dużej powierzchni, biur, powierzchni handlowych, obiektów firmowych i przemysłowych. Ponadto nasza oferta wyróżnia się szeregiem innych propozycji, w których zakres wchodzi między innymi: czyszczenie wykładzin i dywanów, mycie okien w biurowcach, pranie tapicerki i wiele innych możliwości.

Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem w branży. Gwarantujemy, że nasz zespół cechuje się uczciwością, profesjonalizmem i sumiennością, dlatego mamy pewność, że sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym klientom. Nie boimy się wyzwań, jesteśmy zaangażowani w naszą pracę i kierujemy się ambicją. Naszym celem jest, pozostanie liderem na rynku usług porządkowych, dlatego:

  • Podejmujemy się nawet najbardziej nietypowych zleceń
  • Korzystamy z wysokiej jakości środków chemicznych
  • Stale poszerzamy naszą ofertę.

Dbamy o naszych klientów i zależy nam na Państwa komforcie, dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie. W celu usprawnienia komunikacji każda usługa jest właściwie zorganizowana. Opiekun przyporządkowany do konkretnego zlecenia pozostaje do Państwa dyspozycji. Jako osoba odpowiedzialna będzie dbać o jakość i profesjonalizm wykonywanych prac na terenie konkretnego obiektu.