Utrzymanie czystości

Każdy dba o porządek w swoim domu i mieszkaniu. Czy wiesz jednak, jak utrzymanie czystości w swoim miejscu pracy jest ogromnie ważne? Aby wykonać swoją pracę na wysokim poziomie potrzebne Ci jest maksimum skupienia. Aby się skupić na sto procent musisz mieć „czysty” umysł. Jesteś w stanie to uzyskać tylko jeśli zadbasz o porządek wokół siebie! Czyste miejsce pracy to lepsze warunki dla Twojego samopoczucia i komfortu życia codziennego – nie zaniedbaj tego!

Porządek w miejscu pracy to również zapewnienie sobie bezpieczeństwa. Wśród zasad BHP jednym z głównych obowiązków jest właśnie porządek. Nie dotyczy to tylko czystych podłóg, biurka czy okien – to również dbanie o czystość maszyn produkcyjnych, dla których zanieczyszczenia mogą się skończyć trwałym uszkodzeniem. Źle działająca maszyna to także narażenie jej użytkownika na niebezpieczeństwo. Ryzyko utraty zdrowia lub życia tylko dlatego, że ktoś zlekceważył zachowanie porządku w miejscu pracy nie jest tego warte.

Utrzymanie czystości to bycie odpowiedzialnym. Jedną z lepszych metod dawania pozytywnego przykładu swoim współpracownikom jest właśnie zadbanie o porządek w biurze. Pokażesz tym samym, jak istotnie on wpływa na jakość wykonywanej pracy, a także jak dobrze przez osoby trzecie jest firma odbierana. To klucz do obustronnej satysfakcji!

Utrzymanie czystości w Poznaniu – nasza oferta

Każdy sprzątany przez naszą firmę obiekt ma na stałe przyporządkowanego opiekuna. Oddelegowany specjalista jest odpowiedzialny za bezpośredni kontakt z klientem oraz personelem, który zajmuje się zachowaniem porządku na terenie sprzątanego obiektu. Mamy nadzieję, że taki system pomoże ułatwić poszczególne działania oraz znacznie ułatwi rozwiązywanie ewentualnych problemów.


Sprzątanie powierzchni biurowych

Utrzymanie porządku na terenie powierzchni biurowych to jeden z fundamentalnych działań w naszej firmie. Wszystkie usługi dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, co umożliwia sprzątanie biur w godzinach i dniach optymalnych dla firmy. Częstotliwość usług sprzątania powierzchni biurowych jest uzależniona od indywidualnych preferencji, najczęściej codziennie lub raz w tygodniu. Zależy nam na satysfakcji klienta, dlatego proponujemy korzystne rozwiązania i jakość pracy na najwyższym poziomie.

Dowiedz się więcej

Sprzątanie powierzchni handlowych

W zależności od specyfiki pracy powierzchnia handlowa wymaga sprzątania w różnych częstotliwościach. Jako specjaliści z możemy zapewnić, że wykonywana przez nasz zespół praca pozwoli na pozbycie się wszystkich zabrudzeń. Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem pomieszczeń handlowych przy użyciu najlepszej jakości środków czystości. Zakres obowiązków jest ustalany indywidualnie. Nasi pracownicy wykazują się skrupulatnością i dokładnością. Jesteśmy przekonani, że sprostamy wymagających oczekiwaniom naszych klientów. Zobacz naszą ofertę - działamy na terenie Poznania i okolic.

Dowiedz się więcej

Sprzątanie powierzchni magazynowych

Powierzchnie magazynowe to obiekty wymagające pod względem utrzymania ich w porządku. Codzienna praca, duża ilość pracowników oraz praca wykonywana w cyklu zmianowym powodują komplikacje. Nasz zespół jest przygotowany do sytuacji ekstremalnych i wymagających. Dobieramy współpracowników, zwracając uwagę na: uczciwość, zaangażowanie, punktualność i skrupulatność. Dzięki temu mamy 100% pewność, że zlecenie związane z utrzymaniem porządku w określonym obiekcie będzie wykonane na najwyższym poziomie, a klient w pełni usatysfakcjonowany.

Dowiedz się więcej

Sprzątanie obiektów sportowo – rekreacyjnych

Sprzątając powierzchnię sportowo-rekreacyjne naszym priorytetem jest zachowanie komfortu użytkowników obiektu. Wykonujemy zlecenia, wykorzystując specjalistyczne środki chemiczne, co umożliwia usunięcie trudnych zanieczyszczeń. Nasz wykwalifikowany personel dba o trybuny, przynależące do obiektu sportowo-rekreacyjnego toalety i przebieralnie oraz inne pomieszczenia. Zapewniamy wysoki poziom higieny, by użytkowanie powierzchni było bezpieczne i komfortowe. Nasze usługi dotyczą sprzątania okazjonalnego, jak i stałych działań w obrębie obiektu. Poznań i okolice - zapraszamy.

Dowiedz się więcej

Sprzątanie zakładów produkcyjnych

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy wykwalifikowanych i godnych zaufania pracowników, którzy gwarantują precyzję i zaangażowanie w powierzone obowiązki. Zajmujemy się sprzątaniem zakładów produkcyjnych w Poznaniu i nie tylko, gdzie prowadzimy działania w zakresie usuwania nieczystości związanych z codzienną eksploatacją. Dzięki zachowaniu ostrożności i doborze właściwych środków chemicznych mamy pewność, że wyczyszczone powierzchnie będą gotowe do dalszych działań produkcyjnych. Grafik sprzątania dopasowujemy do indywidualnych potrzeb.

Dowiedz się więcej